Já jako vítězka Miss Léta a vše o soutěži

od

V tomto článku se chci zaměřit především na Finále a na to, co mě přinutilo se do soutěže přihlásit, takže všechno, co se stalo před vezmu velice stručně 🙂

Upřímně nikdy bych byla nepomyslela na to, že bych se zrovna já mohla stát vítězkou nějaké soutěže krásy. Tak jsem se rozhodla sepsat něco o Miss Léta, aby jste vy holky věděly, jak taková soutěž vypadá. Kdyby jste chtěli více informací o Miss Léta, dám vám odkaz na webové stránky dolů pod článek.

 

Začala bych tím, jak jsem se o soutěži dozvěděla. Jela jsem s holkama na závody DTM do Německa a tam jsem se seznámila s jednou krásnou slečnou Anet Kalátovou, která mi navrhla abych se zúčastnila castingu, který se konal na jaře.

Casting byl především o rozhovoru s Alex, Robertem a finalistkami z minulého roku. Poté se vybralo ze všech dívek několik, které se nafotily v ateliéru a oficiálně se dostaly do Semifinále.

Zde máte fotografie všech semifinalistek z Ladies Day na dostizích.

Poté následovala čtyři semifinálová kola, která se pokaždé konala v Aquapalace v Praze. V každém kole bylo 12 semifinalistek, ze kterých se vybraly tři, které postupují do finále.

Konkrétně já jsem se účastnila 3. Semifinále 🙂

Tak už tady jsem byla blíž šanci, že bych se mohla stát novou Miss Léta a postoupila jsem do finále 🙂

Po Semifinále jsme navštívili úžasnou italskou restauraci IL MULINO a dále následovala projížďka limuzínou noční Prahou.

IL MULINO

O několik týdnů později už byly všechny finalistky vybrané a následoval Prague Car Festival, kde jsme byly součástí dvoudenního programu.

Finále

Tak a zde bych už ráda přešla k tomu na co jsem článek hlavně směřovala. Abych byla upřímná, tak tomu pořád svým způsobem nevěřím.

Miss Léta je moje úplně první soutěž, které jsem se kdy účastnila, tak musíte pochopit, že to pro mě byl opravdu šok. Několik let jsem bojovala s nízkým sebevědomím a Miss Léta byla jedna z věcí, která mi pomohla ho výrazně zvednout. Nikdy nebudu litovat toho, že jsem na doporučení Anet přisoupila a šla do toho.

Tímhle článkem bych chtěla hlavně podotknout na to, že nikdy není na nic pozdě a že příležitostí je na světě strašně moc, jen stačí je nepřehlížet a nemít strach z neúspěchu. Za celý svůj život jsem se zúčastnila, tak čtyř castingů různých modelingových agentur a pokaždé jsem se dostala maximálně do semifinále. Po posledním castingu PH models jsem to vzdala úplně a řekla jsem si, že to nemá cenu. Udělala jsem přesně to, co by nikdo z nás dělat neměl. Nikdy mě ani nenapadlo se přihlásit do jakékoliv soutěže Miss. Nakonec jsem, ale neskutečně ráda, že jsem to udělala, protože se mi od té doby opravdu změnil život. Tím nechci říct, že se mi pouze zvedlo sebevědomí, ale také z toho důvodu, že jsem se zviditelnila mi začaly chodit zajímavé nabídky na focení, natáčení a různé akce. Do té doby jsem si přišla svým způsobem jaksi neviditelná. Většinou jsem se vídala hlavně s nejbližšími přáteli a to je tak všechno. Tato soutěž mi otevřela mnoho dveří do kterých jsem nikdy neměla odvahu se podívat.

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat Anet, která mě do toho všeho dostala. Samozřejmě velké dík patří také Alex a Robertovi za  to jakou s námi měli trpělivost a pomohli nám dostat se blíž ke svým snům! K holkám se ani nemusím vyjadřovat, protože všechny byly úžasné a strašně milé.

Miss Léta je soutěž, kde jde hlavně o to poznat nové lidi, načerpat nové zkušenosti a užít si jednu velkou letní párty, kde chodíte na společné večeře, pořádáte různé akce na kterých chodíte přehlídky v nádherných šatech a také se projíždíte krásnou limuzínou po okouzlující Praze.

 

The only limit to your impact is your imagination and commitment

 

No a pak přijde moment kdy stojíte na pódiu a čekáte na vyhlášení v nádherných třpytivých šatech od návrhářky Alice Abraham. Vyhlasí Miss sympatie, druhou a první vícemiss a pak Vám dojde, že to nejspíš nakonec nevyjde. Potom dojde k tomu, že řeknou Vaše číslo (11) a vy ještě tak 5 sekund stojíte než Vám dojde, že je to vlastně Vaše číslo… Vím, že to říká každá Miss, ale já to opravdu nečekala!! Vůbec se mi vlastně nemůžete divit, jelikož to byla moje zcela první soutěž. Všude kolem padaly zlaté konfety a já už jen viděla Terezku (vítězku z minulého roku), jak ke mně kráčí s šerpou a korunkou. Korunka je opravdu nádherná a i když to možná na první pohled nevypadá, tak je doopravdy těžká 😀

číslo 11

Doopravdy to byl jeden z nejkouzelnějších okamžiků v mém životě. Všechno se v ten moment točí jen kolem Vás a všechno se zdá tak krásný:) Holky každé z Vás bych tohle hrozně moc přála. Nezapomínejte, že jste všechny svým způsobem krásné a nikdy nenechte nikoho Vás přesvědčit o opaku. Nejkrásnější na ženě je zdravé sebevědomí, úsměv, energie a pozitivita, která z ní vyzařuje. Věřte mi, že úsměvem si získáte všechny. Hlavně buďte samy sebou!! Nejhezčí na tom je, že k tomu všemu Vám stačí aby jste byla šťastná.

Nádherné šaty od Pavly Michalíkové (meeschap)

Nakonec velké díky patří mojí rodině, která byla mojí podporou od začátku až do konce soutěže 🙂 Také chci poděkovat příteli, který ve mě neustále věřil a ke všemu mě dá se říct dotlačil. Bez jeho podpory bych určitě nebyla tam kde jsem. O tom, jak mi tenhle kluk a celkově rok 2017 změnil život Vám napíšu někdy v budoucnosti 🙂

Love is in the air

www.missleta.cz

Pa,

Angie

Žádné tagy 2 komentáře 34
2 odpovědi
  • Klárka
    Říjen 8, 2017

    Moc hezky napsaný, byla jsi tam nejkrásnější moc gratuluju 🙂

  • Sára Applová
    Říjen 9, 2017

    Opět nádherně napsané Angie ! Má to hloubku a skrývá to i spoustu ponaučení. A je moc hezké od tebe, že bys to přála i jiným. Já sama ti to moc přeju a jsem moc ráda, že ti to změnilo život. Taky se někdy cítím jako ty jses cítila dřív. Naprosto tě chápu.👌❤

Co si o tom myslíte?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *