Milan, Italy 2017

od

Není tomu tak dlouho, co jsme se s Kristy a Vali, vydaly na výlet do Itálie. Hlavní organizátorka a plánovač byla samozřejmě Valča. Jak bych jinak řekla, že jsme na tohle s Kristy tak nějak neschopný… Nápad vznikl těsně po koncertě Justina, který byl v listopadu v Praze. Co jiného nás mohlo napadnout než, že si koupíme lístky na další koncert, ale tentokrát to spojíme i se společnou dovolenou. Do teď toho nelituji a jsem neskutečně ráda, že jsem s holkama letěla.

Přesně ty chvíle, co jsem zažila tam, jsou chvíle na které člověk nikdy nezapomene. Itálie je nádherná. Italové jsou celkem fajn lidé, tedy pokud na Vás jedinci mužského pohlaví nezírají na každém kroku. To už jsme si někdy připadaly opravdu zvláštně. Všechno, co jsme chtěly vidět jsme viděly a co jsme chtěly zažít jsme zažily. Teda až na to, že jsme si od začátku našeho pobytu říkaly, že se stavíme na to sushi kousek od našeho bytu. Ano, je to zvláštní, chápu. Kdo by chtěl na sushi, když je v Itálii co? Samozřejmě, že těstoviny jsme si nenechaly ujít… Jen se přiznám, že převážně jsme navštěvovaly mekáč, protože přeci jen žijeme studentský život. Bylo to zcela bez výčitek, protože to, co jsme za celý den snědly, jsme taky vychodily, o tom žádná 😀

Náš byt se nacházel asi 14 minut od centra, což pro nás nebylo vůbec daleko. Jen jsme nepočítaly s tím, že v Červnu bývá v Itálii celkem dost horko a rezervovat si byt v podkroví není úplně nejlepší nápad. Tak jsme se každý večer snažily marně ochladit větrákem a pokusit se usnout. No nějak jsme to zvládly!

Tak nějak vypadaly naše každodenní přípravy.

Co je víc? Co je víc než to, že jste na tak nádherném místě s lidmi se kterými je Vám tak hezky. Chtěla bych jen říct, že cestování je podle mě ta nejlepší investice, když chcete udělat radost sobě nebo i někomu jinému. Máte tolik příležitostí, kolik jen chcete.

Řeknu Vám, že rozhodně budu mít na co vzpomínat. Třeba na to, jak každý večer po deváté hodině bylo na některých místech tak mrtvo, že máte pochybnosti o tom, jestli tam někdo vůbec žije. Nebo když Vám ujede poslední vlak z koncertu a vy musíte několik (upozorňuji na to, že to fakt nebylo málo) kilometrů pěšky. Nebo, tak dlouho říkáte, že si zajdete dát Aperol na balkonek s výhledem na katedrálu, až nakonec vůbec nejdete. Kdybych Vám měla sdělit vše, co jsme tam s holkami zažily, tak jsme tu opravdu dlouho:)

Koncert na kterém jsme byly bych nazvala spíše festivalem. I když on to možná festival byl. Předskokani Justina byli Bastille a Martin Garrix. Všechny jsme si užily na 100%. Největší strach jsme jsme měly z toho horka, ale na konec to bylo zvládnutelné. Udělaly jsme dost fotek, vypily litry vody (možná i dvě piva), poslechly si hudbu a mohly jsme jet spokojené domů. Nebudu moc rozvíjet to, že díky našemu nočnímu potloukání v Miláně, jsme se dostaly domů až v pět hodin ráno…

No a následující dny vypadaly asi takhle: stalking celebrit, nákupy, jídlo, fotky, desítky nachozených kilometrů a zase stalking celebrit. (Justin, Shawn, Liam a další..) Později se k nám připojila i Mariana Prachařová s Barčou Strachovou. Holky byly naprosto skvělé a doufám, že se brzy na něčem opět domluvíme.

Ano Vali, na 3. pokus. Děkujeme!

 

Jestli jste došli až sem, tak Vám moc děkuji. Doufám, že se Vám to líbilo!

Mějte se krásně,

Angie 🙂

Žádné tagy 1 komentář 8
1 odpověď
  • Ta neschopná 💪🏽 - K
    Prosinec 13, 2017

    ❤️❤️❤️❤️❤️nejhezčí vzpomínky

Co si o tom myslíte?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *