Můj rok 2017

od

Všechno se seběhlo tak rychle, že už si ani neuvědomuji, že je únor 2018. Sedím u přítele doma a čekám až se vrátí z tréninku. Všechno, co jsem za den potřebovala udělat jsem udělala a najednou nemám co dělat… Jo přesně tohle jsem psala ten den kdy jsem se konečně odhodlala něco přidat na blog a skončila jsem u prvních třech vět. Teď tu sedím a už se schyluje na konec března. Každý měsíc si platím multisportku a sotva stíhám chodit cvičit kolik toho mám. Hodně lidí mi říká, že lepší už to nebude. Já jim to ale nevěřím a prostě si zařídím aby to lepší bylo. Tečka. Takhle Vám mládí uteče a ani nevíte jak.

Dobře a teď zpátky k tomu o čem jsem chtěla vlastně psát. V jednotlivých měsících Vám promítnu útržky z vlastního života v podobě fotek a textu. Chci Vám ukázat, že i během jednoho roku či dvou let se Vám opravdu kompletně může změnit život. Neříkám, že nějakým rapidním způsobem. Všechno šlo hezky postupně a pomalu, ale jakmile se ohlédnete zpátky, tak Vám dojde kde jste mohli být kdyby jste neudělali to, čeho jste se tolik báli a nakonec to překonali.

PROSINEC 2016

Vtáhnu Vás ještě do konce roku 2016 protože si myslím, že to alespoň pro mě stojí za zmínku. Už jen kvůli tomu, že jsem byla poprvé v životě na horách a poprvé jsem stála na snowboardu. Ano na snowboardu, ne na lyžích. Rovnou jsem k tomu byla přinucena. No, dokážete si představit, jak to vypadalo… Téměř celý tělo od modřin ani ne po dvou dnech. Ale jinak to bylo fajn. Ne teď vážně. Opravdu musím uznat, že to bylo úžasný. Celý týden jsme měli nádherně a já nezažila lepší chvíle než tam. Krásný prostředí, skvělý lidi a hlavně kouzelný okamžiky. Nechci se rozepisovat tolik protože bych Vás za chvíli nudila, tak mrkněte na fotky a jestli Vás zajímá teda ten rok 2017, tak to můžete taky projet… 🙂

LEDEN 2017

Tak v lednu kromě toho, že jsem byla v jednom kuse ve stresu ze zkouškového se nedělo nic zajímavého kromě toho, že měla ta nejlepší ženská pod sluncem narozeniny (mamka). No a zbytek už uvidíte podle fotek.

ÚNOR 2017

Škola, Filip, škola, Ústí – Praha a tohle se točilo pořád dokola. Jen si všimněte toho krásného počasí na koženku a to byl únor! Teď je pomalu duben a co se to venku děje????!!!!

BŘEZEN 2017

Z tohoto měsíce asi poznáte podle obrázků to, že jsem si potrpěla na dobré snídaně, účastnila jsem se dalšího plesu, prošla si Náplavku s Fílou a moje nejlepší kamarádka Eliška si vysloužila ten nejdražší dort v mém životě… Samozřejmě ona ví, že bych pro ni udělala první, poslední.

DUBEN 2017

Tři věci. Narozeniny nejlepšího chlapa pod sluncem (taťka). Moje narozeniny. Já Vám prostě nechci vypisovat příběh ke každé fotce, když ten Vám poví fotka samotná. Ono to přijde ale. Věřte tomu…

KVĚTEN 2017

Tak tímhle měsícem se teprve začalo něco dít. Zažila jsem svoje první závody DTM, kde jsem poznala skvělý holky a děkuju za ně! Dost jsem chodila cvičit, držela stravu, trávila čas se svým přítelem a nechala se přemluvit zkusit casting Miss Léta. Více o tom se dočtete v jednom článku tady na blogu.

ČERVEN 2017

Za celý červen jsem se stačila podívat, jak do Itálie s kamarádkama, tak do Španělska s přítelem a kamarády. O Itálii si můžete přečíst samostatný článek. Španělsko bylo vždy mé oblíbené místo ze všech, co jsem procestovala. Nevím proč, ale vždycky mě tam něco táhlo. Miluju teplo a miluju tu energii, kterou v sobě ty lidi mají. Musím říct, že to byly kouzelný dva týdny. Opalujete se, projíždíte se na penny, plavete v moři, hrajete tenis, lovíte ryby, nakupujete na trzích kde hrají dokola jedinou písničku a tou je DESPACITOOO, snídáte na terase s neskutečným výhledem, navštívíte Valencii, zažijete výhled na noční Barcelonu. No prostě neskutečný. Navždy si sebou ponesu, tak krásné vzpomínky a hlavně i kvůli lidem, co tam byli. Děkuju.

ČERVENEC 2017

Pamatuji, jak jsme seděli v letadle a poslouchali Chill tracks na spotify, které nás doprovázely skoro celé Španělsko. Jedna z nich se jmenovala Heading Home, což se na jednu stranu opravdu hodilo, ale na druhou nám z ní bylo smutno i když je tak krásná… Na celý ten let domů se nedá zapomenout. Měla jsem v sobě tak jiný, zvláštní pocity po tom všem, co jsme tam zažili. Představte si, že máte položenou hlavu na jeho rameni, přemýšlíte a v tu chvíli Vám dojde, že přesně tyhle chvíle chcete prožívat pořád. Že tohle jsou fakt ty chvíle na kterých nejvíc záleží. Strašně těžko se tyhle pocity popisují. Ono to snad ani nejde. Určitě to zažijete 🙂

Druhý den jsem odjela do Ústí a přítel zůstal v Praze. Den na to mi volá, že má deprese z toho, že je zpátky a jede za mnou. Tak jsme během  čtyř následujících dnů stihli navštívit Drážďany, Karlovy Vary, zámek Tróju, Smetanovu vyhlídku a krásné Litoměřice. Nejvíc se mi na lidech líbí jejich spontánnost a tu Filip rozhodně nepostrádá.

Další zajímavá věc, která se odehrála bylo semifinále Miss Léta, které nám zabralo celý víkend a bylo naprosto úžasný. Umístila jsem se na prvním místě a stala jsem se oficiálně jednou z dvanácti finalistek.

SRPEN 2017

Tento měsíc byl hlavně o focení. Poprvé jsem si zafotila s úžasnými fotografy se kterými jsem v kontaktu do teď (Milan Rychtr, Jakub Sodomka) a fotky najdete níže. Proběhlo také první focení finalistek Miss Léta. Dále jsem trávila čas s nejlepší kamarádkou, přítelem a samozřejmě rodinou 🙂

ZÁŘÍ 2017

Tak v září se dělo celkem dost věcí. Opět focení, závody DTM, finále Miss Léta 2017, odlet do Číny na Miss Tourism World a natáčení klipu k písničce Život a řád 🙂 o většině najdete samostatné články na blogu.

ŘÍJEN 2017

Až do dvacátého dne měsíce jsem stále byla v Číně a poté, co jsem se vrátila se konalo focení kalendáře Miss Léta a Werso pro rok 2018.

LISTOPAD 2017

Opět hodně focení, křest kalendáře s Miss Léta, otevření Fashion Bistra, předání auta od CARent Praha a přítele narozeniny na které jen tak mimochodem bylo plánované překvapení kdy jsem jela z Ústí asi v 5 ráno abych ho v 7 mohla překvapit a vzít ho na snídani. Opravdu jsem si byla jistá, že bude spát, protože on vždycky spí! Tentokrát ale prostě musel vstát a jít na záchod! Samozřejmě to plány nezkazilo a celkem se to povedlo 😀

PROSINEC 2017

No a jsme zase na konci a takhle utekl jeden rok a uteče tak i další. Nebudu tady nikoho strašit tím, co už dávno ví a napíšu Vám ještě něco málo o tomto měsíci. Na začátku se konal druhý křest kalendáře. Účastnila jsem se jednoho pohovoru v Praze a práci jsem dostala, takže za mě další velký krok k něčemu novému. Můj velký brácha slavil narozeniny, kde bylo plánované opět velké překvapení a vypadalo to asi tak, že jsem se domlouvala s bratrancem ať mi dá vědět až brácha pojede domů. Dopadlo tak, že jsem dvacet minut čekala se zapálenými svíčkami (byly silné) a každou minutu si říkala „vydrž, už tady určitě bude“. Nebyl. Přijel asi až za třičtvrtě hodiny a byla jsem ráda! Nakonec vše skončilo dobře:) Dále tu bylo opět focení, Drážďany s přítelem a zopakovali jsme si hory jako minulý rok. Jak se říká do třetice všeho dobrého, tak příští rok už na tom snowboardu budu jezdit fakt dobře! 🙁

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON

Teď si možná říkáte, jak se mi ten život změnil. Ono vlastně nejde jen o tenhle rok. Jde i o ten předchozí. Stačí když Vám do života vstoupí osoba, co má na všechno úplně jiný pohled a otevře Vám tolik možností ve kterých Vás podporuje a dál posouvá. Někdo kdo Vám fakt doopravdy věří a nebojí se to dát najevo. Všechno se prostě může stát během jednoho okamžiku a ani nevíte jak. Najednou tam někdo je a vy už jen chcete aby zůstal. Jsem si jistá, že člověk o kterém je řeč moc dobře ví a já ti za to moc děkuju.

 

 

 

 

 

Žádné tagy 1 komentář 5
1 odpověď
 • Jan
  Duben 8, 2018

  Ahoj Angie,
  krásné fotky!

  Ať se daří,
  H.

Co si o tom myslíte?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *