Natáčení klipu Život a řád

od

Tak jsem po nějaké době opět zpět v České republice a rozhodla jsem se tentokrát sepsat kratší článek o natáčení klipu k písni Život a řád od Tomáše Chudoby (pro Vás spíše známý jako Timmy White).

Jako hodně věcí pro mě natáčení klipu bylo něco úplně nového. Timmy mě kontaktoval na mém instagramovém profilu s tím, jestli bych neměla zájem si zahrát roli v jeho klipu. Ani chvilku jsem o tom nepochybovala a hned nabídku přijala.

Už v sedm hodin ráno mě vyzvedl kameraman Tomáš Martinkovič v Praze a hned jsme jeli směrem na Litoměřice. Stejně jako Timmy je to skvělej kluk a měli jsme si celou cestu, co říct. V Litoměřicích jsme čekali s jeho taťkou u nich doma než dorazí Timmy. Hned na začátku mě uchvátil jejich interiér v obýváku, který dával jasně najevo jejich vášeň pro natáčení a focení.

Jakmile dorazil Timmy, tak už jsme ani chvilku nečekali a vyrazili natáčet. Ze začátku jsem z toho měla velké obavy, že to pro mě bude těžké. Nakonec to ale dopadlo ještě lépe než jsem čekala. První záběry jsme pořídili v Ranči Hoštka u Roudnice nad Labem a později jsme se přesunuli na zříceninu hradu Ostrý. Večer jsme jeli dotočit poslední záběry do Prahy na Hradčany.

K ránu bylo trošku chladněji, ale během dne se objevilo sluníčko a měli jsme krásné počasí. Tolik fotek pro Vás nemám jelikož nám šlo spíše o natáčení než o focení, ale aspoň některé Vám sem vložím 🙂

Hlavním úkolem natáčení bylo, zahrát si na šťastný zamilovaný pár a myslím si, že to bylo splněno. Spolupráci s celým týmem jsem si opravdu užila a jsem opravdu vděčná za novou zkušenost.

Pozorovala jsem na sobě, jak jsem se ráno při natáčení ještě cítila nesvá a stydlivá, ale později, jak den plynul, tak to bylo lepší a lepší. Jo a teď jen tak trošku odbočím… Ta scéna s tím, jak Tomáš ukradl kytku z té restaurace, tak to byl můj nápad! Jediný, ale vzácný samozřejmě… Musím se přeci jen z pohledu vedlejší role trošku prosadit! 😀

To já jen, že Tomáš rád provokuje, tak mi to nedalo. Ale to nic, baví mě to.

 

Musím říct, že i přestože to byl hektický den a nezastavili jsme se téměř ani na chvilku, tak se o mě Tomáš a celým jeho týmem skvěle postarali. Odnesla jsem si spoustu nových zážitků a zkušeností. Nikdy jsem ještě například nejela na koni a díky této možnosti jsem si to mohla vyzkoušet. Zkusila jsem si, jaké to je natáčet a být součástí videoklipu. Viděla jsem, jak vše v zákulisí probíhá a hlavně jsem poznala to, že ne všechno je tak jednoduché, jak se zdá. Jak práce kameramana tak práce interpreta může být velmi obtížná a všichni, co tam ten den byli mají můj velký obdiv.

Samozřejmě píseň Život a řád se mi líbí a hlavně si myslím, že se Tomovi opravdu povedla ta rapová část. Jen chci ještě podotknout na to, že si všechno píše sám a dokonce i stříhá vlastní videoklipy.

proto běž za ní
než přijde pád, nahoru dolů
tohle je život a řád

Takže ještě jednou všem moc děkuji 🙂

Zde je odkaz na videoklip

https://www.youtube.com/watch?v=AsW-MstE960

Doufám, že se Vám článek líbil a v nejbližší době budu chystat článek o Číně.

Mějte se hezky,

Angie

Žádné tagy 2 komentáře 15
2 odpovědi
 • Sára Applová
  Říjen 24, 2017

  No teda Angie ! Opět strašně krásně napsané ! A ten videoklip se fakt povedl. Strašně vám to tam oběma slušelo
  Jen tak dál !😘❤

 • Petr Chudoba
  Říjen 24, 2017

  Super Angie:-)

Co si o tom myslíte?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *