Slavnostní předávání auta od CARent Praha

od

Tak 3.11.2017 mi byl oficiálně předán zcela nový vůz Ford Focus hatchback. Nikdy jsem žádné auto nevlastnila a to, že si občas auto půjčím od rodičů se samozřejmě nepočítá! Kdyby Vás to zajímalo, tak řidičák mám od svých 18ti let. Vždycky jsem se tak nějak bála jezdit a když už jsem do toho auta nasedla, tak jen po Ústí nějaké krátké úseky. Od té doby,  co mám nové auto, tak musím uznat, že jsem se konečně odhodlala na delší vzdálenosti. Dokonce jsem dokázala překonat i centrum Prahy, což jsem říkala, že nikdy neabsolvuji.

Jak celé předávání vypadalo? Nejdříve nějaké ty papíry, což nám zabralo dohromady asi tak 15 minut, protože bylo všechno předem pečlivě připravené. Potom už přišlo na řadu samotné předávání a musím říct, že když jsem viděla jak krásně se na těch světlech leskne, tak jsem se docela i bála svěřit tak hezké auto do svých rukou… Následovala nějaká ta fotka, video (jen tak mimochodem část z předávání můžete vidět na Youtube kanále Miss Léta) a kluci také překvapili nádhernými růžemi.

Teď když už nějaký ten pátek v autě jezdím, tak se mi to říká, ale poprvé když jsem si měla nasednout a odjet domů………………….. Ne, vážně jsem měla strach, protože přeci jenom je to zcela nové auto a prostě ať chcete nebo ne, ten strach tam je. Naštěstí jsem to zvládla a nyní už to jezdí skoro samo :)). Nemůžu říct, že nejsem spokojená.

Tímto bych chtěla poděkovat celému týmu CAREnt za možnost vlastnit toto krásné auto po celý rok. Děkuji za milou komunikaci a za pomoc s čímkoliv potřebuji.

Žádné tagy 0 komentářů 3

Zatím žádné komentáře.

Co si o tom myslíte?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *